Доставимо до 59 хв
Компенсуємо запізнення | 1 хв = 1 грн

Cуші нігірі і гункани в Києві

Суші – це класика не тільки для Японії, але і для всього іншого світу. Особливою популярністю користуються два їх види – гункани та нігірі, що доступні з доставкою в нашому ресторані.

Авторські сусі в меню Смакі-Макі

Смачні, невеликі та мінімалістичні – це про сусі, що становлять найбільший пласт азійської кухні в кожному ресторані, і ми не виняток.

Нігірі

Серед традиційних видів суші особливу увагу в Японії та у світі приділяється приготуванню так званих нігірі-дзусі. Традиційно це рисова кулька, що мнеться руками кухаря у своєрідний човник, а після прикрашається за допомогою скибочки сирої або обробленої риби та іншої начинки.

Ми пропонуємо кілька класичних видів нігірі. Серед таких – «човник» зі свіжим зрізом зі спинки лосося, що не має жирності, але замість цього – приємний аромат і смак. Представлений варіант зі злегка підкопченим лососем, очищеною тигровою креветкою, оригінальним омлетом тамаго і слайсами з вугра, политого соусом унагі. Для краси деякі види нігірі-дзусі ми вручну обмотуємо стрічками з водоростей норі, що фіксують начинку на рисі.

Гункани

Ще одним популярним видом сусі є гункани. В Азії їх прозвали «бойовими корабликами», що не дивно, враховуючи їх високу і досить витягнуту форму щодо інших видів страв. Так само як і нігірі-дзусі, вони належать до ліпного виду суші, що створюються руками су-шефа в спеціальних умовах.

У меню представлені оригінальні види гунканів. Для вегетаріанців запропонована страва, наповнена за допомогою хіяші вакаме – водоростей, присмачених за допомогою невеликої кількості світлого кунжуту. Сиправа з вугром полита соусом унагі та присмачена зеленою цибулею. Лосось представлений під шапкою з гострого майонезу, а також присутній варіант з червоною ікрою тобіко, видобутої з летючих риб.

Доставка японських суші кур’єром додому

Ресторан Смакі-Макі – це можливість пробувати японську їжу не в форматі швидкого харчування, а як повноцінні, якісні страви від шеф-кухаря.

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • Свіжі та якісні інгредієнти;
  • Широке й оновлюване меню;
  • Оригінальні поєднання смаків і продуктів;
  • Швидку доставку протягом пів години;
  • Приємні бонуси, акції, знижки та багато іншого.

Доставка відбувається в таких районах міста, як Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський і Шевченківський.

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим. Натисніть "OK", щоб продовжити переглядати сайт Smaki-Maki .